Jak najít práci po internetu

Práce na farmě Anglie

Láká vás práce na farmě? Sběr ovoce a manuální práce vám nevadí? Pak začněte hledat co nejdřív, protože zájemců je víc než dost a nabídky jsou tím omezené. A pokud jde o Anglii, o tu je vůbec největší zájem.

V některých částech Anglie se většině plodin velmi daří. Brigádníků je tak potřeba víc než dost, ale rozhodně se musíte připravit na tvrdou práci, při které si odpočinete jen pár minut. Za to máte možnost vydělat si slušné peníze, ubytovat se přímo na farmě a zajisté vám bude poskytnuto i několik dní neplaceného volna. Práce na farmě je stanovena většinou na několik týdnů, odcestovat do Anglie můžete například na osm týdnů.

Abyste práci získali, musíte splňovat podmínky, které si zaměstnavatel určí. Jednou z hlavních je znalost jazyka – umět se domluvit, a musíte dosáhnout plnoletosti. 

Velká otázka vyvstává hlavně nad tím, jak dobře je práce finančně ohodnocena. O tom se nezapomeňte informovat předem, protože některé farmy vám vyplatí peníze například na základě odpracovaných hodin, některé za počet kilogramů nasbíraného ovoce. A ve druhém případě záleží hlavně na tom, co budete sbírat. Peněz se týkají i poplatky za ubytování, které si zaměstnavatel bude strhávat rovnou z vašeho platu. Práce na farmě vám bohatství rozhodně nezaručí, ale zdokonalíte se v cizím jazyce, poznáte nové lidi a nová místa.

Při výběru farmy buďte obezřetní. Nejsou totiž farmy jako farmy. Některé farmy v Anglii nenabízí práci sběru ovoce, ale jen zajištění péče a práci s dobytkem. Jde o práci opravdu náročnou, od rána do večera se prakticky nezastavíte, a pokud nemáte v tomto oboru žádné zkušenosti, mohli byste o místo velmi rychle přijít.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Manuální práce a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Comments are closed.